Мій сайт
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Четвер, 20.06.2019, 14:54

  Букси, або поштовики - це сайти для заробітку на кліках по рекламі, виконанню завдань рекламодавців. Вони призначені не тільки для заробітку а й для реклами.

  Найкращим буксом і загалом сайтом для початку заробітку є цей . Це дуже відомий поштовик рунету. Більшість людей починають свій заробіток в інтернеті саме з цього сайта. Валютою сайту є долари WMZ . Тобто проект платить на платіжну систему Webmoney. Мінімальна виплата грошей тут 10 центів (дуже легко заробити) Реальний заробіток, як і в інших буксах приносять тільки завдання, наприклад написати щось у гуглі, знайти потрібний сайт, трохи "походити" по ньому, і в звіті вислати усі ссилки по яким ви переходили. Ціна завдань коливається від 0,01 до 5,00 доларів, залежно від складності виконання і щедрості рекламодавця. На wmmail можна заробити і на написанні статті. Це може бути як рерайт (переказ іншої статті), так і копірайт (унікальний продукт автора). Ціну за 1000 знаків ставите ви. Звичайно якщо ви поставите ціну 2 долари за 1000 знаків, коли середній показник 0,5 , то навряд її куплять, тому потрібно слідкувати за ринком. Можна заробляти навіть просто створюючи теми і пишучи коментарі, може хтось натисне "подарувати 1 цент" . Загалом дуже хороший проект особливо для початківців, сам виводив кошти і вам РЕКОМЕНДУЮ. На момент написання статті він працює вже 12 років, тому можна впевнено сказати, що його перевірено часом.

  WMmail.ru - сервис почтовых рассылок

  Другим, не менш потужним буксом є цей . Платять рублями, гроші можна вивести на Webmoney, Яндекс Деньги, PAYEER, Payza. Мінімалка на вивід коштів 10 рублів, порівняно з вмейлом трохи більше. Статті відсутні, заробіток переважно на завданнях, хоча також є читання листів, серфінг, проходження тестів. Плата за завдання, з тих що я бачив, може бути від 0,33 до 100 і більше рублів. Єдиний недолік, який я побачив, це якщо не заходиш 60 днів, аккаунт можуть видалити без попередження (щоправда є можливість взяти відпустку, і тоді все буде добре). Враховуючи цю інформацію, можна вважати що на сеоспрінт учасників могло би бути набагато більше від вмейл, зараз їх майже однаково. Це теж хороший проект, заходьте.

  SEO sprint - Всё для максимальной раскрутки!


  Copyright MyCorp © 2019uCoz